Ogólna

Seat, Citroen- leasing

Arenda jak i wynajmowanie cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród biznesmenów. Nie każdy, szczególnie na samym początku tworzenia swojej firmy może sobie pozwolić na kupno samochodów potrzebnych do funkcjonowania działalności. Przedsiębiorstwo Arval wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i dzięki długoletniemu doświadczeniu i obecności na rynku gwarantuje usługi na najwyższym poziomie. Przedsiębiorstwo Arval świadczy usługi w zakresie wynajmu długookresowego i krótkotrwałego z pełnym pakietem usług. Swoim kontrahentom zapewnia również usługę arendy Citroen leasing. Na prowadzonych przez przedsiębiorstwo Arval aukcjach można również nabyć samochody poleasingowe w atrakcyjnych cenach.

Firma godna zaufania dla każdego przedsiębiorcy

Sukcesy klientów firmy stają się osiągnięciami Arval, dlatego firma skupia się na tym, aby zadbać o wszystkie potrzeby kontrahentów. Na pierwszym miejscu stawia osobiste podejście do każdego klienta, bez względu na to czy jest to niewielki przedsiębiorca, czy przedsiębiorstwo o światowym zasięgu. Przedsiębiorstwo Arval istnieje na rynku od 1989 roku i obsługuje ponad 1000 przedsiębiorstw w Polsce. Dzięki długoletniemu zaufaniu swoich kontrahentów firma zarządza flotą ponad 1 mln samochodów. Firma Arval współpracuje z wiodącymi partnerami z całego kraju. Przedsiębiorstwo Arval posiada szeroką gamę pojazdów. Między innymi takie modele jak sedan, kombi, hatchback, mini van czy SUV. Posiada w swojej flocie wiele wiodących marek takich jak Mercedes, Jeep czy Renault. Firma Arval przez lata budowało swoją renomę i nadal cały czas pracuje nad tym, aby ciągle podwyższać swoje umiejętności w obsłudze każdego kontrahenta. Firma Arval kupuje co roku 10000 pojazdów, dzięki czemu nawet najbardziej wymagający przedsiębiorca może wybrać samochód idealnie skrojone do swoich potrzeb. Dzięki nowoczesnej aplikacji My Arval Mobile każdy kontrahent ma pod kontrolą wszystkie sprawy związane z użytkowaniem pojazdów. Również po wejściu na platformę My Arval można znaleźć wszystkie ważne informacje.

Współpraca z Arval: Citroen najmowanie, wynajem długotrwały

Arval w swojej działalności wysoko ceni sobie relacje ze swoimi klientami oparte na uczciwości i jawności. Odpowiednie dokumenty są wydawane do wglądu, każdemu przedsiębiorcy, aby miał pewność co do dokonywanego wynajmu. Warto nawiązać długotrwałą kooperację z firmą Arval, od 2 do 5 lat. Choć klienci zadowoleni z usług często pozostają z Arval na znacznie dłużej. Kwestie finansowe dogadywane są osobiście z każdym kontrahentem i dostosowane do jego możliwości i charakteru prowadzonej firmy. Należy podkreślić również fakt, że każde auto posiada wnikliwą ekspertyzę całkowicie niezależnego rzeczoznawcy. Dzięki temu proponowana kwota pojazdu poleasingowego jest uczciwa i adekwatna do jego wartości. Wiele przedsiębiorstw decyduje się na auta używane. Leasing czy najem jest korzystny przede wszystkim dlatego, że przedsiębiorca nie naraża swojej działalności na zobowiązania finansowe związane z kredytem. Każdy kontrahent, który korzysta z usług firmy Arval ma zagwarantowaną fachową pomoc i doradztwo. Jak również pojazd zastępczy i fachowy serwis w razie usterki samochodu. Każdy pracownik firmy dokłada wszelkich starań, aby jakość wykonywanych usług i relacje z każdym klientem był na najlepszym poziomie. Co niezwykle ważne, to fakt, że wszystkie samochody posiadają udokumentowaną historię serwisową i szkodową. Klient otrzymuje dokumenty na własność po przeprowadzeniu wszystkich niezbędnych formalności.