Ogólna

Sposoby radzenia sobie z zaburzeniami erekcji

Aż 40% mężczyzn po 40 roku życia ma problemy z potencją. Dla większości panów do problem bardzo wstydliwy, dlatego niewiele o nim mówią, co więcej zazwyczaj nie decydują się na leczenie, a to duży błąd. Nierozwiązany problem sprawi, że mężczyzna traci pewność siebie w sypialni, co więcej w pewnym momencie może całkowicie zrezygnować z aktywności fizycznej. Co więcej,  nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, ale zaburzenia erekcji mogą być objawem poważniejszych chorób, dlatego warto udać się do lekarza. Rozpoznanie problemu jest najważniejsze.

Zaburzenia erekcji czy impotencja?

Zaburzenia erekcji nie są rzadkością, okazuje się, że co 3 aktywny seksualnie mężczyzna ma problemy w sypialni. Oczywiście nie jest to jednoznaczne z impotencją, chyba, że brak wzwodu jest regularny przez co nie można zadowolić partnerki. Zaburzenia erekcji mogą być spowodowane przez czynniki organiczne takie, jak choroby sercowo-naczyniowe, zaburzenia hormonalne, przebyte operacje, urazy, przyjmowanie niektórych leków. W przypadku okresowych zaburzeń erekcji leki na potencję na receptę mogą okazać się najskuteczniejszą opcją, gdyż zawierają duże stężenie składników aktywnych odpowiedzialnych za wspieranie układu krążenia. Dzięki temu więcej krwi dopływa do członka, ciała jamiste się wypełniają i dochodzi do erekcji. Tabletki na potencję na receptę mogą też wydłużyć stosunek seksualny, dzięki temu bez wątpienia partnerka będzie zadowolona.

Niezdrowy tryb życia negatywnie wpływa na sprawność seksualną

Niezdrowy tryb życia, brak snu, zła dieta, spożywanie dużych ilości alkoholu, palenie papierosów również może prowadzić do braku erekcji. Niekiedy to główna przyczyna problemów w łóżku, które można jednak bardzo łatwo zażegnać. Chociaż zmiana trybu życia na zdrowszy wcale nie jest takim łatwym zadaniem, jak może się wydawać, to warto wziąć się w garść, aby móc cieszyć się z aktywności seksualnej przez długie lata.  Choć w tym wypadku leki na potencję na receptę z pewnością pomogą to nie można przyjmować ich cały czas. Najlepiej zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie.

Skuteczność tabletek na erekcję

Reklamy leków na erekcję są wszędzie, zarówno w sieci, radiu, telewizji, tak więc teoretycznie jest w czym wybierać. Z drugiej strony ogromna ilość możliwości sprawia, że można mieć problem z dokonaniem właściwego wyboru. Gdy decydujemy się na tabletki na potencję bez recepty, wówczas najlepiej wybierać tabletki od renomowanych producentów. Trzeba unikać aukcji internetowych, gdzie można trafić niekiedy na suplementy wątpliwej jakości. Skuteczność tabletek na erekcję jest wysoka, co ciekawe szacuje się, że są dużo lepszym rozwiązaniem, niż zabiegi chirurgiczne. To, dlatego warto zdecydować się na takie rozwiązanie, jeśli nie można osiągnąć lub utrzymać wzwodu, aby móc odbyć satysfakcjonujący stosunek seksualny.